Jennifer Lopez augimas

Amerikos superžvaigždė muzikinis "Olympus"aistringas ir seksualus šokėja, talentingas kino žvaigždė, prodiuseris, mados dizaineris, sėkmingo verslo-moteris, o tiesiog nenugalimas graži moteris, nuostabus Gimtosios žavinga du vaikai - visa tai apie ją, apie Dzhennifer Lopes. Dėl savo didelio darbo krūvio jis visuomet puikiai atrodo, turi energingą ir sveiką išvaizdą, spalvingą ir patrauklų figūrą.

Tapti asmeniu

Jennifer Lopez gimė 1969 m. Ir užaugoBronksas, vienoje iš prastų Niujorko rajonų. Jau penkerių metų mergaitė sunkiai dirbo su savimi ir jos vystymu, kiekvieną dieną po mokyklos nenuilstamai užsiima choreografija ir dainavimu specializuotose įstaigose. Vėliau aktyviai vedė sportišką gyvenimo būdą: tenisą, futbolą ir reguliariai lankėsi sporto salėje. Netrukus kasdieni sunkesni kroviniai pradėjo duoti norimų rezultatų. Jos figūros parametrai, net nepaisant nedidelio Jennifer Lopez augimo, įgijo ploni ir labai moteriški matmenys, nes tai nenuostabu, kad jai tada buvo suteiktas slapukas "La Guitarra", o ispanų kalba reiškia gitara.

Jennifer Lopez mokymuose

Jennifer Lopez vedė aktyvų gyvenimo būdą

Jennifer Lopez paplūdimyje

Pripažinimas ir sėkmė

Nuo 1990 m. Prasidėjo sudėtingas ir nuolatinis keliasJenniferio iškilimas šou versle. Ir jau 1997 m. Apdovanojimas randamas jo herojus, jo seksualumas ir gamtos grožis kartu su nepriekaištingu sužavėtas figūra buvo pripažinti viešai populiariais žurnalais. Taigi, žurnalo "People" duomenimis, ji pateko į 50 gražiausių planetos žmonių sąrašą. Praėjo šiek tiek laiko ir čia vėl viešas pripažinimas ir sėkmė, 2001 m., Tačiau jau pagal žurnalą "FHM" buvo pažymėta kaip seksualiausia moteris. Ir tai yra tik nedidelė jos didžiulės sėkmės dalis.

Jennifer Lopez makiažas

Grožis Jennifer Lopez

Prabangus Jennifer Lopez įvaizdis

Fotosesija Dzhennifer Lopes

Jennifer Lopez mėlyna suknelė

Jennifer Lopez atrodo puikiai

Jennifer Lopez grožio paslaptys

Šiuo metu išlaikyti idealų formąper visą savo 46 metų laikotarpį ji vis dar aktyviai užsiima sportu, kiekvieną dieną - keturias valandas, veda sveiką gyvenimo būdą ir naudoja subalansuotą aštuonių patiekalų per dieną. Jos patrauklūs parametrai 90-58-96 gavo titaninį darbą ir kartu su savo gamtos grožiu, svoriu ir aukščiu, Jennifer Lopez atrodė labai seksualus ir darnus. Naudojant aukštakulnius batus savo nuotraukoje daro didžiulį poveikį. Visiškai augant, Jennifer Lopez atrodo gana aukštas elegantiškas grožis.

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Remiantis oficialiais duomenimis, jos aukštis yra 164 cm, o jos svoris -55 kg. Ji taip pat kruopščiai Dzhennifer Lopez mėgsta sakyti, kad jos aukštis yra 167 cm, ji neturi pobūdį plonumas, tačiau tai nėra storas, apskritai - normalu, ir, žinoma, kaip ir vyrai, ir moterys siekia ją mėgdžioti.

Jennifer Lopez figūra

Jennifer Lopez atostogauti

Lieknas Jennifer Lopez

Jennifer Lopez džinsuose

Jennifer Lopez kasdieniniame gyvenime

Grožis Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ant raudono kilimo

Vakarinis Jennifer Lopez atvaizdas

Vakarinė Jennifer Lopez suknele