"Megan Fox" figūra

Vieno iš labiausiai pavydėtų figūrų savininkasTarp modernių žvaigždžių yra "Megan Fox". Mergina yra lieknas ir grakštus. Iš jos ji atsisveikina su moteriškumu ir pasitikėjimu savimi. Štai kodėl nuo pat jos karjeros pradžios aktorė tapo pavyzdžiu imitacijai daugeliui. Kita tokio "Megan Fox" išvaizdos populiarumo priežastis buvo tai, kad ji pakartotinai parodė savo idealų trumpą figūrą be "Photoshop". Nepaisant to, kad aktorė priklauso slaptų ir paslaptingų žvaigždžių kategorijai, "Megan" dažnai pasirodė paplūdimyje maudymosi kostiumėlyje. Palyginus savo nuotrauką su laisvalaikiu ir profesionaliais paveikslais savo apatinėje dalyje, džiaugiuosi tuo, kad nėra skirtumo. Atsižvelgiant į tai, kad Megan pagimdė du sūnus su nedideliu amžiaus skirtumu ir pati aktorė artėja prie 30 metų ženklo, iš tiesų yra minčių apie galimą magiją.

"Megan Fox" figūros parametrai yra gana pavydėtini,Kadangi jos aukštis yra 162 cm, svoris yra tik 52 kilogramai. Nepaisant mažo augimo, aktorės kūnas yra liesos. Jo proporcijos yra 87-61-87. Nors, pasak Megano, ties juosmens ji pasiekia šiek tiek daugiau nei 50 cm. Ir tai rimtai kelia abejonių dėl šaltinių teisingumo, pateikiančių duomenis apie "Megan Fox" figūros parametrus. Tiesą sakant, neseniai už naują vaidmenį aktorė sugebėjo sugriežtinti korsetą iki 46 centimetrų.

Kūno tipas Megan Fox

"Megan Fox" skaičių galima tiksliai apibrėžti pagal tipąKriaušių Tai yra nurodoma pagal siaurais pečiais, kol juosmens, Przykrótki dugno ir apvalią formą iš aktorė šlaunies. Galbūt daugelis bus supainioti šiuo teiginiu. Iš tiesų, kriaušės figūra turi Jennifer Lopez Kim Kardashian. Bet Megan ir toli gražu ne tokios skanios rūšies Celebrity.

Skaitykite taip pat
  • Megan Fox su savo sūnumis mergaičių suknelėse ėjo apsipirkti prekybos centre
  • Megan Fox žaismingai ir seductively pristatė savo kolekciją apatinius
  • Megan Fox patinka gerbėjams dar kartą fotografuoti kojinėse

Tačiau turime taip pat atsižvelgti į tai, kad Fox yra labai atsargus ir gerbiamas požiūris į jo kūną. Jos dieta yra labai subalansuota, o treniruotės ir fiziniai pratimai yra geriausi aktorės draugai.

Megan Fox paplūdimyje

Megan Fox Brazilijos karnavalas

Megan Fox ant raudono kilimo po pristatymo