Beyonce parametrai

Trysdešimt trejų metų berniukas Beyonce KnowlesPrieš trejus metus ji tapo žavinga dukters motina. Tačiau nėštumas ir gimdymas tapo sudėtinga jos patraukliomis formomis. Beyonce figūros parametrai vis dar yra kuo artimesni šou verslo pasaulyje priimtiems standartams. Dainininkė gali atrodyti gerai, nors ji pati kalba apie savo figūrą neatsakingai. Kaip menininkas, turintis pasaulinį vardą, palaiko savo formą?

Be parametrų1

Beyonce parametrai2

Beyonce parametrai3

Aukos grožio vardu

Prieš nėštumą, Beyonce figūros parametrai buvoŠtai: aukštis - 168 cm, svoris - 60 kg, liemuo ir šlaunys - atitinkamai 62 ir 98 centimetrai. 2008 m. Ji susituokė su garsiuoju reperiu Džėju Zu. Ketverius metus jos vyras, kuris vienuolika metų buvo vyresnis nei dainininkė, primygtinai reikalavo vaiko gimimo, tačiau Beyonce nurodė karjerą. Dėl to pora daugiau nei vieną kartą buvo santuokos nutraukimo slenksčio. Neseniai tapo žinoma, kad 2011 m. Širdingas grožis buvo persileidimas. Tačiau praėjus šešiems mėnesiams ji vėl tapo nėščia, kuri buvo neapsakoma laiminga. Būdama euforijos būsenoje, ji visiškai pamiršo savo figūrą. Nuotraukoje su apvaliu pilvu ji neatpažįsta!

Beyonce parametrai4

Beyonce parametrai5

Beyonce parametrai6

Ir tai nenuostabu, nes po jos dukters pasirodymoant kūno, linkęs į kūno pilnatvę, pasirodė 27 papildomi svarai! Ir kokie yra "Beyoncé" parametrai šiandien? Tik tris mėnesius ji sugebėjo grąžinti ankstesnes formas. Po devynių mėnesių dainininkės pasirodymas "Super Bowl" smogė tiems, kurie dalyvavo. Nuo buvusio pilnumo ir pėdsakų dingo. Kaip ji pasiekė tokius nuostabius rezultatus?

Pirma, pati Beyonce padarė pažadą, kadPasiekti idealių formų. Dėl to ji saugojo dienos kalendorių su valgomomis kalorijomis, po limonado dietos (nieko, bet šis gėrimas vienai dienai!), Išgerdavo daug vandens. Keturis kartus per savaitę dainininkė lankėsi sporto salėje. Ji paliko namus tik tada, kai negalėjo atsikratyti nuovargio ant kojų. Ir pastangos buvo karūnuotas puikiu rezultatu. Parametrai 90-64-102 ir svoris 64 kg yra geriausias patvirtinimas.

Skaitykite taip pat
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Naujasis "Jay Z" albumas "4:44" sukrėtė gerbėjus su atskleidimais iš asmeninio žvaigždės gyvenimo
  • Žiniasklaida paskelbė dvynių Beyonce ir Jay Zee vardus

Pergalė dėl papildomų svarų, sakė dainininkėMaisto atostogos, išaugę iš spurgų, kepta žuvimi ir sumuštiniais. Žinoma, per keletą dienų ji praleido sporto salėje, bausdama už tokią laisvę. Šiandien "Beyonce" atrodo puikiai, o daugelis merginų mano, kad garsiuoju atlikėju yra jos idealas.

Beyonce parametrai7

Beyonce parametrai8

Beyonce parametrai9

Beyonce parametrai10

Beyonce parametrai11

Beyonce parametrai12

Beyonce parametrai13

Be parametrų14

Beyonce parametrai15