Beyonce augimas

Įžymybė dainininkė, aktorė, mados dizainerė BeyonceYra žinoma ne tik dėl nuostabių dainų, talentingų vaidmenų, originalių kolekcijų. Jos ryškus išvaizda ir moteriškas figūra patraukia dėmesį.

Augimo, svorio ir kiti Beyonce figūros parametrai

Odos spalva buvo suteikta Beyonce tėvams - tėvas buvoAfrikos amerikietis, o mano mama - kreolė. Dainininko tėvas dirbo įrašų kompanijoje, mano mama buvo kirpykla - ji turėjo savo saloną, be to, dirbo kostiumų dizaineriu. Nuo vaikystės mergaitė išaugo grožio ir harmonijos atmosferoje - tėvai mėgo stilingai suknelę, sugadino naujausias dukteris. Namas klausėsi geros muzikos, tai tikriausiai todėl, kad Beyonce ir jos sesuo turi nuostabią ausį ir balsą.

Beyoncé aukštis ir svoris yra žinomi tik iš jos žodžių:

  • augimas pagal skirtingus duomenis svyruoja nuo 167 iki 169 cm;
  • svoris - nuo 60 iki 68 kg.

Pagal svorio ir augimo parametrus "Beyoncé" nėra lengva skambėti. Tačiau negalima nesutikti, kad dainininkė turi apetišką ir labai gražią figūrą.

Kas auga Beyonce, tiksliai žino savo drabužių dizainerius. Beje, kai kuriuose šaltiniuose yra informacijos apie kitus žvaigždės figūros parametrus:

  • dainininko krūtinė yra 90-92 cm;
  • Juosmens - 63-66 cm;
  • Klubai 97-107 cm.

Kaip Beyoncé žiūri figūrą?

Beyonce nuoširdžiai pripažįsta, kad iš sporto jiLabai toli. Ji nepatinka sporto salėse, mokymuose. Bet ji mėgsta gulėti šalia baseino ar paplūdimyje, vaikščioti parduotuvėse, praleisti vakarą šalia židinio su mylimuoju. Kaip Beyonce pavyksta išlaikyti lieknas, protingas, seksualus? Paslaptis yra paprasta - mergaitė užsiima verslu, kurią ji myli nuo vaikystės - ji kasdien šoka kasdien ne tik scenoje, bet ir namuose bei šokių salėje.

Nors dar labai jaunas žmogus, Beyonce užsiėmė džiazu ir baletu. Šokių entuziastai padeda "Beyoncé" išlaikyti savo figūrą formą ir net laimėti prizus už geriausią choreografiją jo klipuose.

Dainininkas mėgsta valgyti skanus, bet jis žino kaipriboja save. Pavyzdžiui, žinoma, kad po jos dukros gimimo ji sumažėjo daugiau kaip 20 papildomų svarų per mėnesį. Už tai ji "apsodino" griežtą mitybą - ji gėrė naminį limonadą ir valgė daržovių sriubą. Palikite žvaigždutę filmo "Dreamgirls" šaudymui. Tada ji 10 dienų atsikratė 9 kg, naudodama ne tik dietą, bet ir visą valymo programą.

Skaitykite taip pat
  • Jay Zee pakomentavo santykius su Beyoncé: "Jie nebuvo pastatyti 100% tiesos"
  • Naujasis "Jay Z" albumas "4:44" sukrėtė gerbėjus su atskleidimais iš asmeninio žvaigždės gyvenimo
  • Žiniasklaida paskelbė dvynių Beyonce ir Jay Zee vardus

Apskritai, Beyonce savo svorio ir augimo kostiumas, ir ji priešina ilgai ir greitai dietos, nes ji mano, kad jie daro didelę žalą organizmui.

Bionce1 augimas

bionce2 augimas

Augimas bionce3

Bionce4 augimas

augimas bionce5

Bionce6 augimas

Bionce7 augimas

Augimas bionce8

Baiono augimas