Viktorija Bekhem Ūgis Svoris

Viktorija Bekhem seniai pripažinta kaip stiliaus ikona irviena iš gražiausių moterų pasaulyje. Tačiau daugelis sako jo per daug, kartais prie išsekimo, išsekimo taško. Kiti turi toks skaičius atrodo tobula, nes su tokio ūgio ir svorio asmeniui Viktorii Bekhem tampa skulptorių santykiu, o kūnas - pakoregavau funkcijų.

Aukštis, svoris, formos parametrai Viktorii Bekhem

Tokio paveiksle, mitybos principais,Jis buvo paguldytas į Viktorijos nuo vaikystės. Tada mergina rimtai studijavo baletą ir net po baigimo įstojo linijų Arts Theatre kolegiją, kuris sėkmingai baigė. Tačiau, nepaisant to, kad meninės mergina, jos meilės užmaskuoja, mokytojai nemačiau tai Guardian iš didžiojo balerina, todėl jauni Viktorija nusprendė perorientuoti savo dėmesį į pop-pop, ir netrukus visas pasaulis žino apie jį (tuo metu Victoria Adams), kaip viena iš dainininkių tapo kultiniu britų mergina Pop grupė Spice Girls.

Dabar Viktorija turėjo keturis vaikus, o jos figūradar atrodo mergaitiška plonas ir trapus. Dėl Victoria meilę iš itin aukšti kulniukai kulniukai, dažnai kyla klausimas: kas yra Victoria Beckham augimas, tai labai sunku nustatyti, iš nuotraukoje. Kai auginami 163 cm jis sveria tik 45 kg. Viktorii Bekhem figūrinės parametrai dedami į tokius numerius: krūtinės - 86 cm, liemens - 58 cm, klubų - 84 cm.

Dieta Viktorii Bekhem

Toks ūgio ir svorio santykis yra labai sunkuvadinama sveika, bet Viktorija nerūpi, ji jaučiasi nenumaldomai tai tokiu plonumas. Gauk šiuos parametrus ji leidžia pakankamai standus dietos, kuri yra tik 800 kalorijų iš maisto per dieną. Toks racionas gali būti vadinamas labai skurdus. Iš esmės Viktorija valgo vištienos ir žuvies virtos daržovės, jūros gėrybių ir vaisių (išskyrus bananus ir vynuoges). Neseniai Victoria laikosi vadinamųjų šarminės dietos. Jo esmė yra ta, kad visi produktai yra suskirstyti į šarminės, neutrali ir rūgštus. Laikykite pusiausvyrą tarp rūgštinės ir neutralių produktų, mes atleisti kūną nuo streso, todėl, iš noro kaupti atsargas riebalų pavidalu. Tarp rūgštinių ir šarminių produktų santykis turėtų būti 30:70 diapazone. Pirmoje dalyje cukraus, raudonos mėsos, riebalų, kavos, šokolado, pieno produktai, vaisiai, išskyrus citrusinių vaisių. Šarminės apima žalios salotos, daržovių, ankštinių, riebios žuvies, citrusinių vaisių, saldžiosios bulvės.

Skaitykite taip pat
  • Šiandienos gimtadieniai Beckhamų Harper Beckham
  • Kodėl Beckhamų pabučiuoti savo vaikus ... ant lūpų?
  • Dovydas ir Viktorija Bekhem atšventė 18-vestuvių metines

Kaip matote, iš ūgį ir svorį Viktorii Bekhem santykis vargu ar gali būti vadinamas normalus, bet tai netrukdo jai gražu mados ikona ir sektinas pavyzdys.

Viktorija Bekhem svoris1 augimas

Viktorija Bekhem augimas weight2

Viktorija Bekhem augimas ves3

Viktorija Bekhem augimas ves4

Viktorija Bekhem augimas ves5

Viktorija Bekhem augimas ves6

Viktorija Bekhem augimas ves7

Viktorija Bekhem augimas ves8

Viktorija Bekhem augimas ves9