Odry Hepburn augimo svoris

Kai girdime vardą Audrey Hepburn, mūsųvaizduotė ir atmintis pateikti mums gražus, trapus figūra su ilgu kaklu ir kojų, vapsvų juosmens Regal guolio ir gražus veidas. pasaulinės klasės aktorė, mados ikona, dizainerių Hubert de Givenchy anketa mūza, UNICEF geros valios ambasadorius ir 60 metų išliko tas pats plonas ir lieknas.

Harmonijos audra Hepburno priežastys

Audrey Hepburn, gimęs Audrey Kathleen Ruston,gimė 1929 m. gegužės 4 d. Jos vaikystę ji praleido Briuselyje, okupuotų vokiečių fašistinių kariuomenių. Ir būtent tai yra viena iš aktorės plonumo paslapčių. Per tuos metus šeima dažnai turėjo mirti badu, neįmanoma gauti net esminių maisto produktų, kurių reikalauja jaunas augantis kūnas. Kartais mergaitė netgi negalėjo eiti nuo bado, todėl jos kojos išsiplėtė.

Kita svaiginimo figūra yra dar džiaugsmingesnė. Svarbu tai, kad nuo vaikystės Audrey Hepburn užsiėmė baletu. Praleidus mašiną keletą valandų per dieną, net ir užsiėmimo metu, ji įgijo tradicinį balerinų smulkų figūrą su gerai išplėtotomis raumenimis, ilgu kaklu ir tiesia pozine. Vėliau, kai Audrey pradėjo veikti filmuose, ji turėjo palikti profesines profesijas, tačiau ji išlaikė savo mitybos įpročius, ištrauktas iš baleto taisyklių, taip pat jos meilę mobiliam gyvenimo būdui. Taigi, aktorė sutiko, kad nors ji bet kuriuo metu nesikiša į bet kokią sportinę veiklą, ji bando pakrauti savo kūną, vaikščioti su šunimi, atlikti bet kurį laisvą laisvalaikį. Jos maisto pagrindas buvo paprastas maistas ir daržovės, bet kartais ji galėjo pasimėgauti šokoladu ar makaronais su daržovių salotomis. Ką Audrey niekada nevalgė, tai yra kepta kepta. Išimtis buvo tik garsus "Tiffany's pusryčių" epizodas, kur Holly Golightly valgė kukulius, stovėdamas prie juvelyrinių dirbinių parduotuvės lango.

Kūno forma, aukštis ir svoris Audrey Hepburn

Dėl maistoįpročiai ir meilė aktyvų gyvenimo būdą, Odri Hepbern parametrai išliko beveik nepakitęs visą gyvenimą. Įvairių šaltinių, jie skiriasi 1-2 cm. Taigi, Vikipedija nėra pranešti duomenis apie ūgį ir svorį Odri Hepbern, bet kitur mes skaitome, kad jos aukštis buvo 175 cm, o svoris svyravo tarp 46-49 kg. Toks augimo tempas ir svoris Odri Hepbern su svaiginamai mažą juosmens vos 51 cm sukurti tokį patį poveikį pažeidžiamumo ir lengvumo aktorė.

Skaitykite taip pat
  • Emily Ratjakovski su sprogimo lyginama su Audrey Hepburn
  • Aktorės Audrey Hepburn įpėdiniai parodė retus žvaigždės vaizdus
  • Enn Heteuey Biografija

Jei mes kalbame apie kitus parametrus, tada krūtinės liemens ir klubo santykį paprastai nurodo 81-51-89, krūtinės dydis yra 1 arba A, pėdos dydis žymimas 39-39,5 kranto dydžio.

Svorio hapberio augimo svoris1

Mirusio hepburnio augimo svoris2

mirusio hepburno aukštis

Odri hepburn augimo svoris4

Diey hepburn aukštis 5

Odri Hepbern ves6 augimas

Odri hepburn aukštis weight7

Mirusio hepburno aukštis

mirusio hepburno aukštis 9