figūros parametrai Jennifer Lopez

Amerikos stiliaus piktograma Jennifer Lopez nuo pirmosiosJos sėkmingos garsinės karjeros dienos tapo ne tik talentinga aktorė, gera dainininkė ir stilinga madizė, bet ir patrauklus ir seksualus žmogus. Įžymybė niekada trūko vyrų dėmesio. Tai viskas apie gražią Jennifer Lopezą, kurio žvaigždė išlaiko gerą figūrą.

Pasak aktorės, ji nėra liesa, o neStoras. Jay Lo sveria 59 kilogramus. Tuo pačiu metu Amerikos žvaigždės augimas siekia 165 centimetrų. Su vidutiniu aukščiu ir lengvu svoriu Jennifer Lopez gavo iš moters moterų figūros parametrų. Ji turi siauras pečius ir platus klubus, kurių tūris siekia 101 cm. Bet Jenniferio juosmena visada yra elegantiška ir be perteklinio apvalumo, nes Lopez laikosi šios figūros zonos per 68 centimetrus. Tokios proporcijos leidžia Jenniferiui pasirinkti drabužių spiną lengvai ir greitai. Dainininke niekada nebuvo problemų su drabužiais ar batais. Tikriausiai dėl šios priežasties žymios mados suknelių skaičius yra toks didelis, kad padėjo jai pasiekti stiliaus piktogramos statusą.

Jennifer Lopez figūra

Kalbėdamas apie Jennifer Lopez paveikslą kaip visumą, galiteNorėdami jį apibrėžti šimtu procentų kriaušės kategorijoje. Nepaisant to, kad žvaigždės krūtinė nesiskiria dideliais kiekiais, jos klubai yra labai išraiškingi. Tačiau Lopezas nemato šio trūkumo. Priešingai, vertinant savo drabužių spinta, kuri pabrėžia klubo zoną, dainininkė šį gamtos dovana laikė savo orumu. Šiuo atveju Jennifer palaiko plokščią skrandį ir lieknas kojas. Netgi po dviejų cezario pjūvio dviejų žavių dvynių gimimo, Jennifer Lopez figūros parametrai gali būti pavydžiami. Ir kaip greitai dainininkė po savo nėštumo susigrąžino savo ankstesnę trauką, daug džiaugiuosi.

Skaitykite taip pat
  • Dzhennifer Lopes Aleks Rodriges: naujos detalės iš žvaigždžių į naują interviu gyvenimo
  • Dzhennifer Lopez vaikščioti Hamptons su Aleksom Rodrigesom ir vaikams
  • Prancūzų atostogos Dzhennifer Lopes Aleksa Rodrigesa

Ir galbūt Jenniferio didis troškimas ir noras būti gražu ir jaunais daro ją ir 43 metus patraukli ir seksualus.

Figūros parametrai Jennifer Lopez1

Figūros parametrai Jennifer Lopez2

Figūros parametrai Jennifer Lopez3

Figūros parametrai Jennifer Lopez4

Figūros parametrai Jennifer Lopez5

Figūros parametrai Jennifer Lopez6

Figūros parametrai Jennifer Lopez7

figūros parametrai Jennifer Lopez8

Figūros parametrai Jennifer Lopez9